Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Mūsų istorija

UAB "Auksinė Liūtė", tai įmonė puošianti jus juvelyriniais gaminiais jau daugiau nei 29 metus. Mūsų istorija prasidėjo 1994 metais Klaipėdoje, kai pradėjome prekiauti juvelyrika ir turėjome tik septynias auksines grandinėles. Laikui bėgant, iš lėto augome mes, mūsų asortimentas ir patirtis. Išaugome iki 5 parduotuvių didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Ir dabar savo asortimente jau turime aukso, sidabro ir gintaro papuošalų.

Esame šeimos verslas ir mums rūpi kiekvienas darbuotojas ir klientas. Pagrindiniai prioritetai buvo ir išliko tokie patys - nuoširdumas, paprastumas ir aukšta papuošalų bei aptarnavimo kokybė. Tad, po ilgų darbo metų galime džiaugtis patyrusiu personalu, kurių patirtis šioje srityje siekia virš 24 metų ir lojalių pirkėjų ratu.

Mūsų gaminiai

Po ilgų metų juvelyrikos srityje, galime pasidžiaugti sėkmingai išplėtotų tiekėjų tinklu. Stengiames, kad kiekvienas gaminys būtų aukščiausios kokybės ir atitiktų Jūsų lūkesčius. Taip pat, dalyvaujame įvairiuose juvelyrikos parodose, nuo Šveicarijos iki Italijos. Todėl, galime pasiūlyti ne tik platų ir kokybišką asortimentą, bet papuošalus atitinkančius naujausias mados tendencijas!

Tikimės, jog jūsų rankose „Auksinės liūtės“ papuošalai taps ir Jūsų turtu, ir vertingu prisiminimu.